liposuction fiyat, liposuction fiyatı, liposuction maliyeti, yağ alma, liposuction merkezleri, liposuction ücret, yağ aldırma, liposakşın, liposuction operasyonu, bölgesel zayıflama, yağ çektirme, liposuction merkezi, Yağ Aldırma Ameliyatı

ANA SAYFAHAKKIMIZDADOKTORUMUZKLİNİĞİMİZSORU VE CEVAPBASINDA BİZİLETİŞİM

Liposuction

Liposakşın

Liposuction Resimleri

Liposuctıon, Liposhapıng, Liposculpturing, Body Countring tüm bu deyimler vücudun çeşitli bölgelerinden vakumla yağ emilip gereken bölgelere bu emilen yağdan enjeksiyonla ilave yapılarak, vücudun yeniden şekillendirilmesini ifade ediyor.

Eskiden 3 litreden fazla yağ almayı riskli bulan plastik cerrahlar yeni buldukları yöntemle 10 litreye kadar yağ çekebiliyorlar ve yağlardan bir kısmını enjeksiyonla ilave yaparak, vücudun adeta bir heykeltıraş gibi yeniden şekillendirilmesini sağlıyorlar.

Liposuction vücudun özel bölgelerinde, yüzde ve boyunda birikmiş olan aşırı yağlanmayı giderir, kalça ve basenleri inceltir, karnı düzleştirir, ikiz çeneyi yok eder. Liposuction vücudunuzu beğenmenizi sağlar ve kendinize olan güveninizi artırır. Özellikle normal ve hafif kilolu olan fakat vücudun belli bölgelerinde diğer bölgelerle uyumsuz olarak yağ biriken kadın ve erkeklerde en iyi sonucu verir. Bu bölgelerde yağ birikmesi bazen ailevi bir karakterdir, diyet ve egzersiz ile geçmez.Liposuction bu gibi yağ birikimlerini giderecek tek yoldur. 

 

 

 

 
 
Yorumlar
 
Nejla ***
, Türkiye
13.11.2008
 
Hızlı zayıflamam için lütfen bana yardımcı olun doktor bey yakında düğünüm var size ihtiyacım varıyorum sizi ama çok ileri tarihe randevu verdiler ama zamanım yokkk
 
leyla ***
antalya, Türkiye
13.11.2008
 
Gıdı aldırma operasyonunun fiyatını öğrenmek istiyorum liposuctionla yaptırmak iste tiyorum.
 
 
     Siz de Yorum Yazın
 
Ad Soyad: E-Mail:
Şehir: Yaş:
Ülke:
Yorum: