liposuction fiyat, liposuction fiyatı, liposuction maliyeti, yağ alma, liposuction merkezleri, liposuction ücret, yağ aldırma, liposakşın, liposuction operasyonu, bölgesel zayıflama, yağ çektirme, liposuction merkezi, Yağ Aldırma Ameliyatı

ANA SAYFAHAKKIMIZDADOKTORUMUZKLİNİĞİMİZSORU VE CEVAPBASINDA BİZİLETİŞİM

Liposuction

Liposakşın

Liposuction VideolarıLiposuction Videoları

Liposuction vücudun özel bölgelerinde, yüzde ve boyunda birikmiş olan aşırı yağlanmayı giderir, kalça ve basenleri inceltir, karnı düzleştirir, ikiz çeneyi yok eder. Liposuction vücudunuzu beğenmenizi sağlar ve kendinize olan güveninizi artırır.

Özellikle normal ve hafif kilolu olan fakat vücudun belli bölgelerinde diğer bölgelerle uyumsuz olarak yağ biriken kadın ve erkeklerde en iyi sonucu verir. Bu bölgelerde yağ birikmesi bazen ailevi bir karakterdir, diyet ve egzersiz ile geçmez.Liposuction bu gibi yağ birikimlerini giderecek tek yoldur.

Her yaşta Liposuction mümkünse de, eğer cildinizin yağı çekildikten sonra düz bir kontür sağlayacak yeterde elastikiyet varsa en iyi sonucu sağlayabilirsiniz. Bazı yaşlı hastalarda cilt elastik olmadığından gevşek olabilir ve cilde germe işlemi gerekebilir. Bel etrafında yağ birikimi olan erkeklerde Liposuctıon çok popülerdir.

 

 

 Videoları İzlemek İçin Play Tuşuna Basınız!

 
 
 
 
 
Yorumlar
 
nuray***
afyokarahisar, Türkiye
21.08.2008
 
Karın germe ameliyatında karında herhangi bir iz kalıyor mu lütfen bilgilndirin tşekkürler
 
 
     Siz de Yorum Yazın
 
Ad Soyad: E-Mail:
Şehir: Yaş:
Ülke:
Yorum: