liposuction fiyat, liposuction fiyatı, liposuction maliyeti, yağ alma, liposuction merkezleri, liposuction ücret, yağ aldırma, liposakşın, liposuction operasyonu, bölgesel zayıflama, yağ çektirme, liposuction merkezi, Yağ Aldırma Ameliyatı

ANA SAYFAHAKKIMIZDADOKTORUMUZKLİNİĞİMİZSORU VE CEVAPBASINDA BİZİLETİŞİM

Liposuction

Liposakşın

Liposuctionda Yaş GruplarıLiposuctionda Yaş Grupları

İnsan vücudundaki yağ hücresi sayısı sabittir. Ergenlikten sonra yağ hücresi sayısı artmaz, ancak yağ hücrelerinin hacmi artar. Bu da kilo artışı ile sonuçlanır. Beslenme alışkanlıkları ve yaşam biçimi, kadınlarda gebelik, değişik derecelerde kilo alınmasına neden olabilir.

Uygun diyet, egzersiz ve düzenli bir yaşam tarzına rağmen bazı kişilerde, karın, bel, kalça, uyluk dış ve iç tarafı, diz gibi vücudun belli bölgelerinde inatçı yağ birikimleri olabilir. Bu bölgelerdeki fazla yağlanma, vücut konturlarında bozulmaya, dolayısıyla kişinin yaşamını olumsuz etkilemeye başlar.

 
Gençler : Yapısal olarak her iki cinste de bedenin bazı bölgelerinde yağ toplanması sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle genç bayanlarda bacakların dış tarafında ve/veya kalçada, dizlerin iç tarafında, çene altında bu tür yağlı bölgeler yakınmalara yol açar.


Erişkinler : Yaşın ilerlemesine paralel olarak, her iki cinste beslenme alışkanlığı ve yaşam biçimi bedende değişikliklere sebep olur. Özellikle kadınlarda gebelik, değişik derecelerde kilo alınmasına ve vücudun bazı bölgelerinde – karın, kalça, mons pubis, bacak ve diz iç yanları, çene altı vb. yağ toplanmasına yada sınırlı sarkmalara yol açar.

Orta yaşlılar : Bu grupta sınırlı yağ toplanması çoğu kez derinin de gevşemesi ve kısmen sarkması ile birliktedir. Sıklıkla bacak ve kol iç yanları, bacak alt bölümünde diz üstünde deri sarkıklığı ile birlikte yağlanma ve gövdede arka koltuk altı çizgisinde sütyen üzerine taşar görünümde yağ birikintileri çoğu kez kaçınılmazdır.

 Karında yağlanma ve sarkmaya çoğu kez mons pubisin belirginliği eşlik eder, mons pubis belirginliği kadınların çoğunu -özellikle mayo giydikleri zaman- rahatsız eder.
Her üç durumda da uygun diyet, egzersiz, düzenli bir yaşam tarzı ve bazı medikal estetik müdahalelere rağmen düzelme olmaz ve bazı kişilerde bu bölgelerdeki inatçı yağ birikimi ve/veya sarkma, fazla yağlanma, vücut konturlarında bozulmaya, dolayısıyla kişinin yaşamını olumsuz etkilemeye başlar.

 
 
Yorumlar
 
duygu ***
bursa, Türkiye
29.08.2008
 
Meraba benim problemim yüzümdeki yağların fazla olması bunu giderebilmek için liposuctione uygulanabilir mi ? 16 yaşımda olmamın bir sakıncası varmı_? toplam olarak fiyatı ne kadardır? bilgilendiriseniz sevinirim şi,mdiden teşekkür edrim ii geceler.
 
songül ***
bursa, Türkiye
05.04.2009
 
selam 26yaşındayım benim problemim bacaklarımda ve diz bölgesi oldukça geniş ne olur beni bu dertten kurtarın bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim birazda korkuyorum açıkcası.ii geceler
 
tolga ***
balıkesir, Türkiye
04.12.2010
 
iyi günler benim göbek bölgemde ciddi yağlanmalar var ve ben bundan son derece rahatsız oluyorum bana fiyatlarla ilgili bilgilendirmek amaçlı mail atabilirmisiniz??? iyi çalışmalar
 
 
     Siz de Yorum Yazın
 
Ad Soyad: E-Mail:
Şehir: Yaş:
Ülke:
Yorum: