liposuction fiyat, liposuction fiyatı, liposuction maliyeti, yağ alma, liposuction merkezleri, liposuction ücret, yağ aldırma, liposakşın, liposuction operasyonu, bölgesel zayıflama, yağ çektirme, liposuction merkezi, Yağ Aldırma Ameliyatı

ANA SAYFAHAKKIMIZDADOKTORUMUZKLİNİĞİMİZSORU VE CEVAPBASINDA BİZİLETİŞİM

Liposuction

Liposakşın

Liposuctiondan Sonra Tekrar Yağlanma Ve Sarkma Olurmu?Liposuctiondan Sonra Tekrar Yağlanma Ve Sarkma Olurmu?

Op.Dr.Fatih Dağdelen :  Liposuctiondan sonra tekrar yağlanma ve sarkma ben bunu şöyle izah ediyorum her zaman vücuttaki yağ hücresi hiçbir zaman artmaz  mesela sizin vücudunuzun belli bölgelerinde 10 tane yağ hücreniz var hiçbir zaman 11 olmayacaktır  sadece küçük bir topken daha büyük bir top haline dönecektir. 

Kilo aldığınızda yağ hücreleriniz şişmekte ve büyümektedir sayı olarak artmamaktadır.  Eğer siz bu kişiden yeterli miktarda yağ aldıysanız ki biz burada ne yapıyoruz yağ hücresi alıyoruz. Bu kişiden az önce söylediğim gibi siz bu kişiden 10 yağ hücresinden beşini aldığınızda  geri kalan beş tane hücresi  vücudunun şekillenmesine yettiyse baktığınızda kişide hedeflediğiniz şekle ulaştınız .

Bu kişideki yağ hücrelerinin yarısını aldınız  geri kalan diğer yağ hücreleri de  kilo alabilir. Yani kilo aldığında eşit bir biçimde tüm vücudundan kilo  alabilir.eğer kişi diyete sadık kalırsa  liposuction uygulanan kesim şeklini koruyacaktır.

 
 
 
     Siz de Yorum Yazın
 
Ad Soyad: E-Mail:
Şehir: Yaş:
Ülke:
Yorum: