liposuction fiyat, liposuction fiyatı, liposuction maliyeti, yağ alma, liposuction merkezleri, liposuction ücret, yağ aldırma, liposakşın, liposuction operasyonu, bölgesel zayıflama, yağ çektirme, liposuction merkezi, Yağ Aldırma Ameliyatı

ANA SAYFAHAKKIMIZDADOKTORUMUZKLİNİĞİMİZSORU VE CEVAPBASINDA BİZİLETİŞİM

Liposuction

Liposakşın

Op.Dr.Fatih Dağdelen Sorularınızı Yanıtlıyor

Liposuction , Liposuction öncesi, Liposuction sonrası , Liposuction operasyonu uygulaması ve ücretleri hakkında tüm sorularınıza cevaplar için sizde aşağıdaki formu doldurun!

Hatırlatma: Aşağıdaki formda bilgilerinizi girerken lütfen boş alan bırakmayınız.Gönderdiğiniz bilgiler kliniğimiz tarafından gizlilikle saklanmaktadır.
 
Form alanında fotoğraf gönderme özelliğini kullanarak göndereceğiniz resimler sizin hakkınızda daha aydınlatıcı bilgi sahibi olmamızı ve sizi daha iyi bilgilendirmemizi sağlayacaktır.

Göndereceğiniz resimler JPG yada GIF formatında olmalı ve boyutları 2 MB'ı geçmemelidir.
 
Liposuction estetiği ile ilgili resimlerde yan ve ön profilden çekilmiş fotoğrafınız durumunuzu daha kolay ifade edebileceğinden sizinle ilgili daha doğru yorumlar yapabilmemizi sağlar.
 
Ayrıca aşağıdaki formda bize bilgilerinizi ve sorunuzu gönderirken resim ekleme seçeneği isteğe bağlı bırakılmıştır.İlginize teşekkür ederiz.

 

 
 
Yorumlar
 
pınar ***
ankara, Türkiye
12.01.2009
 
merhaba , sitenizi inceledim herşey çok güzel ve detaylı profesyonel olarak anlatılmış.benim bir sorum olacak,ben liposuction ameliyatına karar verdim.14 kilo verdim ve sonrasında yaptırmaya karar verdim.yaklaşık10 kilo civarında yağ alınacağı söylendi.bu ameliyatla birlikte karında sarkmam olduğu için karın germe ameliyatı da yapılacak.(vücudum kanama yapmaz ise)şimdi benim size sorum şu:bu ameliyat sonrasında emboli riski nedir?veya hangi durumlarda emboli atar?şimdiden teşekkür ederim.
 
 
     Siz de Yorum Yazın
 
Ad Soyad: E-Mail:
Şehir: Yaş:
Ülke:
Yorum: